Nauka mówienia: 500 superprzydatnych niemieckich zwrotów

Zacznij MÓWIĆ po niemiecku... Opanuj 500 przydatnych zdań w jezyku niemieckim
– w prosty sposób i bez wychodzenia z domu!
dialog how are you

Czy Ty również jesteś osobą, która chce w końcu zacząć rozumieć niemiecki i umieć dogadać się w najbardziej prozaicznych, a jednocześnie najczęstszych sytuacjach wziętych prosto z życia?

Książki i kursy niemieckiego zazwyczaj tego nie uczą. Dowiadujesz się tam o wielu rzeczach, które niestety nie są przydatne w codziennym życiu. Uczysz się czytanek z historiami oderwanymi od realiów, a potem rozwiązujesz równie nieżyciowe zadania… i w efekcie dalej nie potrafisz się dogadać.

Znamy to bardzo dobrze, dlatego postanowiliśmy przygotować specjalnie dla Ciebie (i innych osób, które chcą umieć mówić po niemiecku) zestaw 500 superprzydatnych zwrotów niemieckich. Nauczenie się ich wystarczy, aby zacząć rozumieć i mówić po niemiecku. A sama nauka jest prosta i przyjemna...

Oto przykładowe zwroty:


Nauka tych zwrotów to wygoda i czysta przyjemność

Nauka odbywa się na specjalnej stronie internetowej - widzisz dany zwrot po niemiecku, jego tłumaczenie i możesz odtwarzać jego wymowę. Dzięki wysokiej jakości nagrań nauka jest prosta i przyjemna. Już nie musisz domyślać się, co powiedział lektor – bez problemu go powtórzysz. Posłuchaj przykładowych nagrań →

Nimmst du den Job an? Posłuchaj wymowy:
Was kann ich für Sie tun? Posłuchaj wymowy:
Wie geht's dir? Posłuchaj wymowy:

Uczysz się tylko tego, co jest dla Ciebie istotne

A kiedy nauczysz się jakiegoś zwrotu, oznaczasz go i dalej uczymy Cię tylko tego, czego jeszcze nie umiesz...

Oto zdjęcie z systemu nauki:

…dzięki temu nie tracisz czasu na żmudne powtarzanie tego, co już umiesz – koncentrujesz się tylko na tym, co jest Ci jeszcze potrzebne!

Ucz się bez potrzeby korzystania z komputera

Wiemy, że nie zawsze ma się dostęp do komputera, a pojawia się wolna chwila, którą warto pożytecznie wykorzystać. Dlatego, dla Twojej wygody otrzymasz też plik PDF z wersją do druku, aby móc utrwalać sobie zwroty bez konieczności bycia przy komputerze.

Gwarantujemy Twoją satysfakcję

Jesteśmy tak pewni, że rezultaty nauki naszą metodą Cię zadowolą, że jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz w pełni zachwycony swoim zakupem – napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, nawet do roku po transakcji. Tysiące naszych zadowolonych klientów są żywym dowodem, że ta metoda świetnie się sprawdza dla osób początkujących uczących się niemieckiego.
Już teraz, prosto, przyjemnie i wygodnie zacznij uczyć się 500 superprzydatnych niemieckich zwrotów i w końcu zacznij mowić po niemiecku...

Kliknij poniżej w najlepszą dla Ciebie wersję dostępu: